EA Pure Reef Balance 60 balls (750l)

EA Pure Reef Balance 60 balls (750l)

Pure Reef Balance je jedinečná kombinácia živých morských špecifických baktérií a enzýmov. Špičková technológia a jedinečná metóda dodávania zaručuje, že populácia živých baktérií okamžite kolonizuje filtre, substráty a dekor, nádržovú vodu a ďalšie vnútorné povrchy. PURE Reef Balance sa dostáva priamo do práce, trávenie odpadu, ako aj premenu amoniaku a dusitanov.

24,95 € s DPH

EAN: VDEnv5919

Výrobca: Evolution Aqua

PURE Reef Balance je vhodný pre akváriá s rybami a útesmi, bude pracovať s alebo bez živej horniny. Pravidelné pridávanie povzbudí biologickú rozmanitosť v uzavretých systémoch slaných vôd a vytvorí dokonalú rovnováhu pre ryby, koraly a iné bezstavovce. Pretože je to tak ľahké dávkovanie, je ideálne pre začínajúcich ľudí.

Kľúčové vlastnosti

• Živé baktérie a enzýmy
• Vyčistí vodu
• Likviduje odpad
• Znižuje údržbu skimmeru
• Zlepšuje biologickú rozmanitosť
• Cykluje nové akvária
• Filtračné médiá rýchlo dozrievajú
• Vytvára vyvážený ekosystém

Ako sa to používa

Použite 1 guličku Pure Reef Balance na 25 litrov vody akvária, každé 2 týždne. Umiestnite guľôčky priamo do filtračnej časti alebo jímky. Najlepšie výsledky dosiahnete v oblasti toku vody. PURE Reef Balance je tiež vhodný na použitie vo filtračných ponožkách a sieťových vakoch, fluidných reaktoroch alebo refugiach.

Akonáhle je vo filtri, každá guľa PURE uvoľní prospešné baktérie do vody, čím sa zmenší. Po strate lopty zostane malý biely korálok. Ten môže byť ponechaný v biologických médiách, kde sa pridá k biomase, alebo sa odstráni a nahradí novými.

Časté používanie Pure Reef Balance pomôže udržiavať biologickú rovnováhu a zabrániť tvorbe bakteriálnych monokultúr v starých filtroch, živých skalách a piesku.

Priemerný obsah 60 guličiek, ktoré dávkujú 250 litrové akvárium po dobu 12 týždňov.

Jednorázovo na 750L.

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri:

koi

www.koikapor.sk

www.koic.cz

záhradné jazierka a

okrásné ryby

 

lussy

www.lussy.sk

www.lussy.cz

 

sexi spodná bielizeň

a erotické pomôcky

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac sa dozviete o ochrane osobných údajov